O Firmie

Zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Dbamy o finanse naszych Klientów

Powierzając nam swoją nieruchomość możecie być Państwo pewni, że trafia ona w najlepsze ręce. Przekonali się o tym nasi klienci, którzy nam zaufali i pozostają z nami od wielu lat.

Przez szereg lat pozyskaliśmy dla naszych Wspólnot kilkaset tysięcy złotych dotacji i premii, dzięki którym były one w stanie przeprowadzić niezbędne remonty i inwestycje.

Współpracujemy z bankami w zakresie pozyskiwania kredytów. Otaczamy budynki opieką, troszcząc się, by nie traciły swojej wartości, były funkcjonalne i zadbane. Korzystamy z usług rzetelnych firm, dzięki nim remonty nie są dla mieszkańców uciążliwe, a oferowane usługi zawsze stoją na najwyższym poziomie. Całodobowa opieka konserwatora zapewnia mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.

o firmie locum 1

Biuro Zarządzania Nieruchomościami LOCUM działa na rynku od ponad 20 lat.

Sprawdź co nas wyróżnia i dlaczego warto wybrać właśnie nas:

Rzetelne, czytelne dla członków Wspólnoty rozliczenia kosztów

Dbałość o optymalizację ponoszonych przez właścicieli lokali kosztów funkcjonowania Wspólnoty

Budowanie wieloletnich planów remontowych dla budynków

Umiejętność pozyskiwania funduszy zewnętrznych (dotacji, premii) do realizacji inwestycji

Troska o komfort zamieszkiwania (utrzymywanie porządku i czystości, opieka nad zielenią)

Ścisła współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych i mieszkańcami

Wykonując powierzone nam obowiązki z wielką starannością, kierujemy się przede wszystkim interesem właścicieli nieruchomości zapewniając im poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

o firmie locum 2

Naszą siłą jest zespół pracowników

Nasi pracownicy zawsze z troską i zaangażowaniem starają się rozwiązać zgłaszane przez mieszkańców problemy. Dział finansowy zapewnia rzetelne prowadzenie kartotek finansowych właścicieli oraz rozliczanie mediów. Technicy dbają o niezakłóconą eksploatację budynków oraz stale nadzorują wszystkie prace remontowe.

Korzystamy również z usług kancelarii prawnej, która m.in. opiniuje istotne dla Wspólnot dokumenty oraz brokera ubezpieczeniowego zapewniającego najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia budynków i oferującego pomoc w realizacji powstałych świadczeń.

Zajmujemy się utrzymaniem czystości w nieruchomościach i w ich otoczeniu, dbamy o tereny zielone.

Scroll to Top